Fleadh na Mumhan 2022
Results

1A Fidil / Fiddle (Faoi 12)

1st Ben O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Andrea Carroll, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

3rd Oisin Ó Conchúir, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

1B Fidil / Fiddle (12-15)

1st Laoise NÍ Chinnéide, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

2nd Hayley Holly, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Dáibhín Laide, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

1C Fidil / Fiddle (15-18)

1st Cillian Ó Cathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

2nd Jennifer Sargent, CCÉ, Loughmore, Tiobraid Árann

3rd Lucia Ní Mhurchú, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

1D Fidil / Fiddle (O18)

1st Sarah O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd John Paul Reynolds, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Ellen O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

2A Bosca Ceoil / Button Accordion (Faoi 12)

1st Eoin Foley, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Seán Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

3rd Oisín Ó Conchúir, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

2B Bosca Ceoil / Button Accordion (12-15)

1st Michael Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Eimear Clancy, CCÉ, Croisín, An Clár

3rd Grace Foley, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

2C Bosca Ceoil / Button Accordion (15-18)

1st Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Jack Condon, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

3rd Cathal Ó Slatarra, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

2D Bosca Ceoil / Button Accordion (O18)

1st Keelan Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Ciara Tighe, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Liam Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

3A Feadóg Mhór / Flute (Faoi 12)

1st Oisín Ó Conchúir, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Emma Sineád Ní Choileáin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Lucy Jones, CCÉ, Cora Finne, An Clár

 

3B Feadóg Mhór / Flute (12-15)

1st Sarah Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Colleen Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

3rd Caoimhe Parry, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

3C Feadóg Mhór / Flute (15-18)

1st Aine Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Cormac Byrne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Liam Clancy, CCÉ, Croisín, An Clár

 

3D Feadóg Mhór / Flute (O18)

1st Caoimhe Ní Raghnall, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd David Barry, CCÉ, Cathair Dún Iascaigh, Tiobraid Árann

3rd Ruairí Mac Gormáin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

4A Feadóg / Whistle (Faoi 12)

1st Páidí Ó Blacúil, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Maria Ni Mhaidin, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

3rd Mary Ní Dheagh, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

4B Feadóg / Whistle (12-15)

1st Kate Roche, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Sarah Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Colleen Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

 

4C Feadóg / Whistle (15-18)

1st Holly O'Loughlin, CCÉ, Croisín, An Clár

2nd Ellen De Búrca, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

3rd Cormac Byrne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

4D Feadóg / Whistle (O18)

1st Evan Gloeckner, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

2nd Colm Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Lúc Ó Gealgáin, Mainisir na Corann, Co Chorcaí, Corcaigh

 

5A Cairdín Pianó / Piano Accordion (Faoi 12)

1st Clara Ní Choileáin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Eilís Seymour, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Ciara Nic Amhlaoibh, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

5B Cairdín Pianó / Piano Accordion (12-15)

1st Ciarán Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Clíona Ní Chonchubhair, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Lee Kirsh, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

5C Cairdín Pianó / Piano Accordion (15-18)

1st Áine Ní Shíocháin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Sean Mac Amhlaoibh, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

3rd Eibhlín Ní Fhreaghaile, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

5D Cairdín Pianó / Piano Accordion (O18)

1st Andrew Ó Coileáin, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

2nd Tomás Ó Maolómhair, CCÉ, Cloch na gCoillte, Corcaigh

 

6A Consairtín / Concertina (Faoi 12)

1st Déithin Ní Ghealbháin, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Mary Walsh, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Maria Ní Mhaidin, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

 

6B Consairtín / Concertina (12-15)

1st Aoife Dullea, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Máire Ní Fhloinn, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Corofin, Clár

 

6C Consairtín / Concertina (15-18)

1st Rachel Mahony, CCÉ, Croisín, An Clár

2nd Éimhear Ní Fhlannabhra, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimnigh

3rd Edel Cusack, CCÉ, An Tulach, An Clár

 

6D Consairtín / Concertina (O18)

1st Aidan Quigney, CCÉ, Croisín, An Clár

2nd Colm Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Clara Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

7A Píb Uilleann / Uilleann Pipes (Faoi 12)

1st Páidí Ó Blacúil, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Kate Motherway, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

3rd Aidan Ó Coileáin, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

 

7B Píb Uilleann / Uilleann Pipes (12-15)

1st Muireannn Meade, CCÉ, Loughmore, Tiobraid Árann

2nd Tove Byers, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Seán Micheál Ó Roideacháin, CCÉ, Craobh Thrá Lí, Ciarraí

 

7C Píb Uilleann / Uilleann Pipes (15-18)

1st Fearghus Walsh, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Liam Mac Giobúin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Seán Neylon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

7D Píb Uilleann / Uilleann Pipes (O18)

1st Micheál Mac Giobúin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Ciarán Ó Conaill, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Naoise Ó Mearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

8A Cruit / Irish Harp (Faoi 12)

1st Síofra Quinn, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

2nd Blaithín Ní Choileáin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Niamh Seymour, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

8B Cruit / Irish Harp (12-15)

1st Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Corofin, Clár

2nd Ciarán Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Sarah Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

8C Cruit / Irish Harp (15-18)

1st Niamh Ní Lúasa, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Liam Mac Giobúin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Lucy Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

8D Cruit / Irish Harp (O18)

1st Naoise Ní Bharóid, CCÉ, Cill Shléibhe, Tiobraid Árann

2nd Cáit Ní Fhreaghaile, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Bronagh Watters, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

 

9A Orgán Béil / Mouth Organ (Faoi 12)

1st Naoise MacSiúrtán, CCÉ, Garrai Eóin,, Luimneach

2nd DJ Mac Gerailt, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Rebecca Ní Óráin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

9B Orgán Béil / Mouth Organ (12-15)

1st Lia Ní Shúirtáin, CCÉ, Garrai Eóin, Luimneach

 

9C Orgán Béil / Mouth Organ (15-18)

1st Sadhbh Ní Shúirtáin, CCÉ, Garraí Eóin, Luimneach

 

9D Orgán Béil / Mouth Organ (O18)

1st Liam Mac Thomais, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

2nd Pauline Callinan, CCÉ, Croisín, An Clár

3rd Pól Mac Partaláin, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

 

10A Bainseó / Banjo (Faoi 12)

1st Colm Dullea, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Ciara Keogan, CCÉ, Cr. Na Coradh, An Clár

3rd Kyle Ó Cróinín, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

10B Bainseó / Banjo (12-15)

1st Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Niamh Ní Sheasnáin, CCÉ, Cluain Chreadhail, Luimneach

3rd Shane Mescall, CCÉ, Cr. Na Coradh, An Clár

 

10C Bainseó / Banjo (15-18)

1st Eoin Ó Tornóir, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Micheál Ó Ficheallaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Emma Nic Gearailt, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

10D Bainseó / Banjo (O18)

1st Ian Mac Síthigh, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Thomas Aherne, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

3rd Micheál Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

 

11A Maindilín / Mandolin (Faoi 12)

1st Colm Dullea, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd DJ Mac Gerailt, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Dara O'Cinnéide, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

11B Maindilín / Mandolin (12-15)

1st Shane Mescall, CCÉ, Cr. Na Coradh, An Clár

2nd Darragh Ó Mathúna, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

11C Maindilín / Mandolin (15-18)

1st Ciarán Ó Slatarra, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Diarmuid Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Caroline Griffin, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

11D Maindilín / Mandolin (O18)

1st Thomas Aherne, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2nd Paul Mullane, CCÉ, Cr. Na Coradh, An Clár

3rd Sean Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

12A Pianó / Piano (Faoi 12)

1st Seán Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Darach Ó Conghaile, CCÉ, Kilfenora, An Clár

3rd Diarmuid Ó Slatarra, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

12B Pianó / Piano (12-15)

1st Clodagh Ní Chathaláin, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Eimear Lernihan, CCÉ, Inisdíomáin, An Clár

3rd Ciara Ní Chonghaile, CCÉ, Cloch na gCoillte, Corcaigh

 

12C Pianó / Piano (15-18)

1st Éabha McInerney, CCÉ, An Tulach, An Clar

2nd Grace Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

3rd Sean Mac Amhlaoibh, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

12D Pianó / Piano (O18)

1st Andrew Ó Coileáin, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

2nd Jack Ó Cinnéide, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Áine Ní Nualláin, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

 

13A Mileoidean / Melodeon (Faoi 12)

1st Eoin Foley, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Niall Fitzgerald, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

3rd Oisín Ó Conchúir, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

13B Mileoidean / Melodeon (12-15)

1st Jack Purcell, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Michael Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

3rd Eimear Clancy, CCÉ, Croisín, An Clár

 

13C Mileoidean / Melodeon (15-18)

1st Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Amhlaoibh Ó Síocháin Ó Beoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Lairge

3rd Jack Condon, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

13D Mileoidean / Melodeon (O18)

1st Liam Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Iona Ritchie, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

3rd Ruby Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

14A Rogha Gléas / Miscellaneous (Faoi 12)

1st Niall Fitzgerald, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

2nd Ben O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Diarmuid Ó Slatarra, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

14B Rogha Gléas / Miscellaneous (12-15)

1st Kate Roche, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Jack Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Bethan Marsh, CCÉ, Kilfenora, An Clár

 

14C Rogha Gléas / Miscellaneous (15-18)

1st Diarmuid Mac an Bháird, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Emma Nic Gearailt, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Peter Doyle, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

14D Rogha Gléas / Miscellaneous (O18)

1st Fionn Ó hAnluain, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Sarah O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd John Paul Reynolds, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

15A Tionlacan / Accompaniment (Faoi 12)

1st Ciara Nic Amhlaoibh, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Emma Sineád Ní Choileáin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Seán Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

 

15B Tionlacan / Accompaniment (12-15)

1st Jack Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Clodagh Ní Chathaláin, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Corofin, Clár

 

15C Tionlacan / Accompaniment (15-18)

1st Emma Donnellan, CCÉ, An Tulach, An Clár

2nd Eabha McInerney, CCÉ, An Tulach, An Clár

3rd Seán Mac Amhlaoibh, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

15D Tionlacan / Accompaniment (O18)

1st Aidan Quigney, CCÉ, Croisín, An Clár

2nd Brian Ó Broin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

3rd Áine Ní Nualláin, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

 

16A Bodhrán (Faoi 12)

1st Donncha Ó Conchúir, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Eoghan Óg Galvin, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Dara Ó Cinnéide, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

16B Bodhrán (12-15)

1st Jack Purcell, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Aoibheann Ní Drisceoil, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

16C Bodhrán (15-18)

1st Seán Ó Deiseach, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Peter Phelan, Kilmacthomas, Port Láirge

 

16D Bodhrán (O18)

1st Treasa Ní Mheachair, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

2nd Thomas Ahern, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart

3rd Seán Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

17A Drumaí Céilí / Céilí Drums (Faoi 12)

1st Colm Dullea, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Mary Walsh, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Eoghan Óg Galvin, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

17B Drumaí Céilí / Céilí Drums (12-15)

1st Rían Mac Cárthaigh, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd John O Regan, CCÉ, Caisleal Mumhan, Tiobraid Árann

3rd Aoibheann Ní Dhrisceoil, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

17C Drumaí Céilí / Céilí Drums (15-18)

1st Seán Ó Deiseach, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Ciarán Ó Slatarra, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

3rd Noel O'Halloran, CCÉ, Doora-Barefield, An Clár

 

17D Drumaí Céilí / Céilí Drums (O18)

1st Clíodhna O'Keeffe, CCÉ, Doora-Barefield, An Clár

2nd Patrick Brosnan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

18A Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (Faoi 12)

1st Aoife Farren, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

2nd Blaithín Ní Choileáin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Ben O'Gorman, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

18B Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (12-15)

1st Laoise Ní Chinnéide, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

2nd Marcus Ó Murchú, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Julien Travers, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

18C Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (15-18)

1st Jennifer Sargent, CCÉ, Loughmore, Tiobraid Árann

2nd Lucia Ní Mhurchú, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Cillian Ó Cathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

18D Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (O18)

1st Leah Ní Mhurchú, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Alannah Nic Dhomhnaill, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

3rd Síomha Ní Mhearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

19A Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (Faoi 12)

1st Páidí Ó Blacúil, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Oisín Ó Conchubhair, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

3rd Kate Motherway, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

 

19B Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (12-15)

1st Tove Byers, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Seán Micheál Ó Roideacháin, CCÉ, Craobh Thrá Lí, Ciarraí

3rd Muireann Meade, CCÉ, Loughmore, Tiobraid Árann

 

19C Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (15-18)

1st Sean Neylon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Áine Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Liam Mac Giobúin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

19D Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (O18)

1st Micheál Mac Giobúin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Ciarán Ó Conaill, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Naoise Ó Mearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

20A Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (Faoi 12)

1st Oisín Ó Conchúir, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Harry O Neill, CCÉ, Inisdíomáin, An Clár

3rd Rachel Townsend, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

20B Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (12-15)

1st Eve Crotty, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

2nd Muireann Ní Chonchuír, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

3rd Eimear Lernihan, CCÉ, Inisdíomáin, An Clár

 

20C Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (15-18)

1st Eileen Costello, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

2nd Áibhín O'Neill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Oisín McNamara, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

20D Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (O18)

1st Lúc Ó Gealgáin, Mainistir na Corann, Corcaigh

2nd Ruairí Mac Gormáin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd David Barry, CCÉ, Cathair Dún Iascaigh, Tiobraid Árann

 

21A Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (Faoi 12)

1st Páidí Ó Blacúil, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Liam Óg Ó Deagh, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Mary Ní Dheagh, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

21B Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (12-15)

1st Colleen Angland, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Aoife Ní Chonghaile, CCÉ, Corofin, Clár

3rd Eabha Ní Mhurchú, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

21C Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (15-18)

1st Aoife de Búrca, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí, Luimneach

2nd Meadhbh Ní Chathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

3rd Róisín Ní Mhurchú, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

21D Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (O18)

1st Lúc Ó Gealgáin, Mainistir na Corann, Corcaigh

2nd Evan Gloeckner, CCÉ, Cathair Phort Láirge, Port Láirge

3rd Catríona Bridget Ní Churtáin, Courtbrack, Limerick

 

22A Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (Faoi 12)

1st Blaithín Ní Choileáin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Raighnaid Ní Ghríofa, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

3rd Síofra Quinn, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

22B Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (12-15)

1st Clíona Ní Chonchubhair, CCÉ, Craobh Chronáin, Corcaigh

2nd Sarah Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Deirbhile O Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

22C Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (15-18)

1st Lucy Teape, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Alana Ní Riordáin, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Eibhlín Ní Fhreaghaile, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

22D Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (O18)

1st Cáit Ní Fhreaghaile, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Síomha Ní Mhearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

23A Ceol Beirte / Duets (Faoi 12)

1st Aishling White, Ríanagh Murphy, CCÉ, An Tulach, An Clar

2nd Emily Neville, Sarah Ní Bhraoin, CCÉ, Leac Snámha/Ballylongford Tarbert, Ciarraí

3rd Orlaith Ní Inse, Páidí Ó Blacúil, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

23B Ceol Beirte / Duets (12-15)

1st Colleen Angland, Michael Healy, CCÉ, Kilcummin/Glenflesk, Ciarraí

2nd Cáit Ní Rúfáin, Tove Byers, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

3rd Caoimhe Parry, Conor Parry, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

23C Ceol Beirte / Duets (15-18)

1st Art Ó Mearáin, Cillian Ó Cathasaigh, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

2nd John Munday, Rian McCarthy, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Micheál Ó Ficheallaigh, Trina Ni Chinnéide, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

23D Ceol Beirte / Duets (O18)

1st Cathal MacGrianna, Ciarán Ó Slatarra, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Ellen O'Gorman, Joseph Mannion, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Blaithín Ní Chinnéide, Micheál Mac Giobúin, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

24A Ceol Trír / Trios (Faoi 12)

1st Emma Sinéad Ní Choileáin, Orlaith Ní hInse, Páidí Ó Blacúil, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Clodagh Ní Dhrisceoil, Colm Ó Duinnshléibhe, Concobhar Ó Murchú, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Grace Walsh, Mary Walsh, Olivia O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

 

24B Ceol Trír / Trios (12-15)

1st Conor Mac an Bháird, Marcus Ó Murchú, Tove Byers, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Clodagh Ní Chinnéide, Clodagh Ní Mhaoileáin, Laoise Ní Chinnéide, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

3rd Déithín Ní Ghealbháin, Domhnall Ó Gealbháin, Ruadhán Ó hAilin, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

24C Ceol Trír / Trios (15-18)

1st Eoin Mac an Bháird, Liam Mac Giobúin, Louis Ó Murchú, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

2nd Cillian Ó Cathasaigh, Meadhbh Ní Chathasaigh, Róisín Ní Mhurchú, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

3rd Diarmaid Mac an Bháird, Fearghus Walsh, Séan Ahern, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

24D Ceol Trír / Trios (O18)

1st Darragh Whelan, Jamie Garrihy, Matthew Ryan, Ennis, An Clár

2nd Art Ó Mearáin, Naoise Ó Mearáin, Síomha Ní Mhearáin, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

25A Bannaí Céilí / Céilí Band (Faoi 12)

1st Crossfield Ceili Band, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Banna Céilí na Ceolainne, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

 

25B Bannaí Céilí / Céilí Band (12-15)

1st Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Crossfield Ceili Band, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

25C Bannaí Céilí / Céilí Band (15-18)

1st Teach Solais, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Baile Núis, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

3rd Inis Óg, CCÉ, Cora Finne, An Clár

 

25D Bannaí Céilí / Céilí Band (O18)

1st Taobh Na Mara, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

2nd Slieve Callan, Miltown-Malbay, An Clár

 

26A Grúpaí Ceoil (Faoi 12)

1st Cois Trá Bán, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Ceoltóirí Chronáin, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

3rd Ceoltóirí Realt na Maidíne, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

26B Grúpaí Ceoil (12-15)

1st Burren, CCÉ, Cora Finne, An Clár

2nd Tigh na Coille, CCÉ, Cr na Coradh, An Clár

3rd Cois Coillte, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

 

26C Grúpaí Ceoil (15-18)

1st Ceoltóirí na Ceolainne, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Cois Trá Bán, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

3rd Ceoltóiri Carraig Áille, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

26D Grúpaí Ceoil (O18)

1st Ceoltóirí Mhúscraí, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

2nd Tigh na Coille, CCÉ, Cr na Coradh, An Clár

3rd Ceoltóirí Cois Máighe, CCÉ, Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.Ior., Luimneach

 

31A Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (Faoi 12)

1st Evanne Ní Chéirín, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Aoife Shannon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Kate Breathnach, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

 

31B Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (12-15)

1st Grace Ní hIfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Caoimhe Shannon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Siobhán Dowd, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

 

31C Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (15-18)

1st Ellen De Búrca, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

2nd Sadhbh Ní Shúirtáin, CCÉ, Garraí Eóin, Luimneach

3rd Emily Ní Shé, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

 

31D Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (O18)

1st Caoimhe Craddock, CCÉ, Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann

2nd Siobhán English, CCÉ, Lattin-Cullen, Tiobhraid Árann

 

32A Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (Faoi 12)

1st Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Liam Óg Ó Deagh, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

3rd Naoise Mac Siúrtáin, CCÉ, Garraí Eóin, Luimneach

 

32B Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (12-15)

1st Donagh Ó Mainnín, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

2nd Seán Ó Suilleabáin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

 

32C Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (15-18)

1st Amhlaoibh Ó Síocháin Ó Beoláin, CCÉ, Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Lairge

2nd Dubhalta Mac Murchadha, CCÉ, Craobh Na gComarach, Port Láirge

 

32D Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (O18)

1st Ryan Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

2nd Liam Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

 

33A English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (Faoi 12)

1st Sarah Flaherty, CCÉ, Ballylongford/Tarbert, Ciarraí

2nd Éabha Ní Dhraighneáin, CCÉ, Sráid a' Mhuilinn, Corcaigh

3rd Aoife Shannon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

33B English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (12-15)

1st Cáit Ní Chonchúir, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Caoimhe Shannon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Adelle Ní Shúilleabháin, Áth an tSléibhe, Luimneach

 

33C English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (15-18)

1st Áine Ní Mhúineacháin, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

2nd Cáit Ní Shuilleabháin, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

3rd Rosie O Reilly, CCÉ, Cill Caise, Tiobraid Árann

 

33D English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (O18)

1st Nóra Uí Bhrollacháin, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

2nd Sorcha Ní Chorcoráin, CCÉ, Doora-Barefield, An Clár

3rd Leah Ní Mhurchú, CCÉ, Chronáin, Corcaigh

 

34A English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (Faoi 12)

1st Dara Ó Cinnéide, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Cathal Óg MacCarthaigh, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

3rd Ruairí O'Doherty, CCÉ, Croisín, An Clár

 

34B English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (12-15)

1st Pádraig Ó Maoláin, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

2nd Julien Travers, CCÉ, Clarecastle/Ballyea, An Clár

3rd Gavin Ó Fearghail, CCÉ, Cluain Chreadhail, Luimneach

 

34C English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (15-18)

1st Cormac Byrne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Liam Clancy, CCÉ, Croisín, An Clár

3rd Darragh O Riain, CCÉ, Ros Cré, Tiobraid Árann

 

34D English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (O18)

1st Vincent Crowley, Glenbanoo Lower, Bantry, Co Cork, Corcaigh

2nd Liam Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Ryan Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

35A Feadaíl / Whistling (Faoi 12)

1st Grace Walsh, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Lucy Twomey, CCÉ, Cr na Coradh, An Clár

 

35B Feadaíl / Whistling (12-15)

1st Maisie O'Callaghan, CCÉ, Beal Átha an Spidéal, Corcaigh

2nd Eimear Clancy, CCÉ, Croisín, An Clár

3rd Emma Ní Churtáin, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

 

35C Feadaíl / Whistling (15-18)

1st Cormac Byrne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Kellianne Ní Frinnseach, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

3rd Amy Ní Áírt, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

 

35D Feadaíl / Whistling (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

36A Portaireacht / Lilting (Faoi 12)

1st Tim Howard, CCÉ, Cr na Coradh, An Clár

2nd Evanne Ní Chéirín, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

3rd Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

36B Portaireacht / Lilting (12-15)

1st Eimear Clancy, CCÉ, Cr na hInse, An Clár

2nd Caoimhe Shannon, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Orlaith Ní Dheiseach, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

 

36C Portaireacht / Lilting (15-18)

1st Amy Ní Áirt, CCÉ, An Sciobairín, Corcaigh

 

36D Portaireacht / Lilting (O18)

1st Liam Jones, CCÉ, Clochliath, An Clár

2nd Liam Ó Brúdair, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

3rd Ryan Mac Craith, CCÉ, Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann

 

37E Amhráin Nuacheaptha, Gaeilge / Newly Composed Songs in Irish (Aon Aois/Any Age)

1st Seán Ó Muimhneacháin (M'Áras Geal Bán), CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

2nd Diarmaid Ó hEachthigheirn (Géarrchéim Aeráide), CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile an Chollaigh, Corcaigh

3rd Siobhán English (Caoineadh Shéain Uí Threasaigh), CCÉ, Lattin-Cullen, Tiobhraid Árann

 

38E Newly Composed Songs in English / Amhráin Nuacheaptha, Béarla (Aon Aois/Any Age)

1st Seán Ó Muimhneacháin (The Heart of a Pig), CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

2nd Siobhán English (The Heart of our Music is Beating Again), CCÉ, Lattin-Cullen, Tiobhraid Árann

3rd Diarmaid Ó hEachthigheirn (Fake News), CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

 

39E Píosaí Ceoil Nuacheaptha / Newly Composed Tunes (Aon Aois/Any Age)

1st Laoise Ní Chinnéide (The Blossom Tree), CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

2nd Aisling Moroney (The Betrayal), CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Catríona Bridget Ní Churtáin (Trína Chéile), Courtbrack Avenue, Limerick

 

40A Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (Faoi 12)

1st Áine Déiseach, Anna Maria Hayes, Ciara Tobin, Clodagh White, Issy Hayes, Kate Chambers, Mia Kwoka, Kayla O' Sullivan, CCÉ, Cloch na gCoillte (High Cauled Cap), Corcaigh

2nd Anna Keating, Anna Walsh, Ellen Walsh, Emma Cullinan, Jenna Mai Davis, Lauren Kelly, Laure Treahy, Maddie Fenton, CCÉ, Caisleán Nua (High Cauled Cap), Tiobraid Árann-

3rd Abbie Ní Shiaghail, Áine Ní Choileáin, Brooke Ní Dhóghair, Caoimhe Ní Bhrúdair, Kara Ní Ghráinne, Máire Áine Ní Dhóghair, Maisy Ní Fholáin, Nicole Ní Ghormáin, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin (High Cauled Cap), Luimneach

 

40B Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (12-15)

1st Ava Galvin, Eliza O'Sullivan, Ella Clifford, Grace Murphy, Katy Galvin, Laragh Egan, Maeve Courtney, Sally Ann O'Connell, CCÉ, Barr na Sráide, High Cauled Cap, Ciarraí

2nd Anna Enlgish, Caoimhe Leahy, Cara Cullinan, Jennifer Langton, Kate Walsh, Mia Keague, Sarah Brophy, Avril Langton, CCÉ, Caisleán Nua (Caoimhes Team High Cauled Cap), Tiobraid Árann-

3rd Anna Walsh, Bronagh Kennedy, Grace Carrigann Smyth, Emma Cullinan, Lucy Condon, Lucy McCabe, Sara Foley, Sophie Fenton, CCÉ, Caisleán Nua (Bronaghs Team High Cauled Cap), Tiobraid Árann-

 

40C Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (15-18)

1st Amy O'Dwyer, Caoimhe Leahy, Ellie McNamara, Jessica Davis, Katie Chawlke, Megan Davis, Niamh O'Connor, Orlaith Dalton, CCÉ, Caisleán Nua (Cross Reel), Tiobraid Árann

2nd Alannah Nic Amhlaoibh, Anna Ní Choiléain, Cáít Ní Chonaill, Chloe Ní Áirt, Emer Ní Chartháigh, Gráinne Ní Chonghaile, Kellianne Ní Frinnseach, Méabh Ní Choiléain, CCÉ, An Sciobairín (Morris Reel), Corcaigh

3rd Shauna Normoyle, Angelida Ní Bhradáin, Aoife Ní Shíocháin, Gráinne de Faoite, Katelyn Ní Dhanachair, Máire Ní Dhuinnshléibhe, Shauna Ní Chonchúir, Sophie de Búrca, CCÉ, Tempall an Ghleanntáin (Cross Reel), Luimneach

 

40D Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (O18)

1st Amy O'Dwyer, Megan Davis, Caelainn McGrath, Chloe Hennebry, Eimear O'Connor, Emma Wyse, Meabh Houlihan, Veronica McNamara, CCÉ, Caisleán Nua (Cross Reel), Tiobraid Árann

2nd Ailbhe Gallagher, Áine Brosnan, Aislinn O'Donovan, Ciara Moynihan, Erin Holland, Kate Lawlor, Orla Spillane, Shola Koschan, CCÉ, Cill Áirne, Spa, 8-Hand Jig, Ciarraí

 

41A Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (Faoi 12)

1st Roan Linehan, Eabha Sleator, Ella O'Neill, Emma Barrett, Jack Twomey, Niall Barrett, Sarah Barrett, Sinead Allen, CCÉ, Baile Núis (High Cauled Cap)), Corcaigh

 

41B Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (12-15)

1st Aoibhe Burke, Eimear Ní hAllacháin, Jack Commins, Lucy McCabe, Noah Commins, Riain Hallahan, Saoirse Dalton, Stephen Coffey, Sliabh gCua (High Cauled Cap), Port Láirge

 

41C Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

 

41D Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (O18)

1st Áine Ní Nualláin, Aoife de Búrca, Ellie Nic Gabhann, Labhrás Ó Tuathaigh, Niamh de Búrca, Seamus Ó Chongaile, Seamus Ó Súilleabháin, Seán Ó Droichead, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí (Trip to the Cottage), Luimneach

 

42A Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (Faoi 12)

1st Anna Keating, Anna Walsh, Emma Cullinan, Lauren Treahy, CCÉ, Caisleán Nua (Annas Team-4 Hand Reel, Tiobraid Árann

2nd Eabha Sleator, Eila O'Neill, Emma Barrett, Sinead Allen, CCÉ, Baile Núis (4 Hand Reel)

3rd Áine Déiseach, Anna Maria Hayes, Cíara Tobin, Clodagh White, CCÉ, Cloch na gCoillte (Humours of Bandon), Corcaigh

 

42B Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (12-15)

1st Anna English, Caoimhe Leahy, Cara Cullinan, Jessica Davis, Caisleán Nua (Caoimhes Team-4 Hand Reel), Tiobraid Árann

2nd Grace Carrigann Smyth, Sarah Brophy, Lucy Condon, Sarah Foley, CCÉ, Caisleán Nua (Hannahs Team-4 Hand Reel), Tiobraid Árann

3rd Bríd Delaney, Caroline Johnston, Carol Noonan, Orlaith Bergin, Clonmore ( Humours of Bandon), Tiobraid Árann

 

42C Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (15-18)

1st Amy O'Dwyer, Caoimhe Leahy, Ellie McNamara, Orlaith Dalton, CCÉ, Caisleán Nua (Amy's Team- Humours of Bandon), Tiobraid Árann

2nd Amy Kenneally, Ava Houlihan, Nicole Sheridan, Sally Houlihan, Villerstown (Humours of Bandon), Port Láirge

3rd Mary Delee, Aoife Ní Shíocháin, Katelyn Ní Dhanachair, Shauna Ní Chonchúir, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin - Katelyn (Humours of Bandon), Luimneach

 

42D Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (O18)

1st Amy O'Dwyer, Chloe Hennebry, Caelainn McGrath, Meabh Houlihan, CCÉ, Caisleán Nua (Humours of Bandon), Tiobraid Árann

2nd Áine Ní Nualláin, Aoife de Búrca, Ella Nic an Bhaird, Niamh de Búrca, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí (Humours of Bandon), Luimneach

 

43A Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (Faoi 12)

1st Evan Corpez, Moya Grey, Rachel Delahunty, Sean Giles, Clonmore (Humours of Bandon), Tiobraid Árann

2nd Jack Twomey, Eila O'Neill, Emma Barrett, Niall Barrett, CCÉ, Baile Núis (4 Hand Reel), Corcaigh

3rd Alannah Crossan, Nicole Grudule, Seán Ó Ceallaigh, Sophia Goncalvas, CCÉ, Sliabh Mish, The 4-Hand Reel, Ciarraí

 

43B Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (12-15)

1st Carol Noonan, JR Corpez, Orflaith Bergin, VJ Corpez, Clonmore (Humours of Bandon), Tiobraid Árann

 

43C Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (15-18)

1st Aoife de Búrca, Jake Ó Bhroin, Mya Nic an Droichead, Séamus Ó Súilleabháin, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí (Humours of Bandon), Luimneach

 

43D Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (O18)

1st Áine Ní Nualláin, Labhrás Ó Tuathaigh, Niamh de Búrca, Seán Ó Droichead, CCÉ, Ardacha/Carraigchiarraí (Humours of Bandon), Luimneach

 

44A Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (Faoi 12)

1st Aisling Gallagher, Aoife Coffey, Éabha McCarthy, Jennifer Rae, Laura O'Sullivan, Maedbh O'Brien, Regan O'Shea, Sophie O'Shea, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Sophie, Caledonian Set, Ciarraí

2nd Aoife Doolan, Caragh O'Donoghue, Ailbhe O' Callaghan, Kayleigh O'Sullivan, Laoise McCarthy, Leagh O'Connor, Shona O'Brien, Sofia Browne, CCÉ, Kilcummin, Aoife, Bonane Set, Ciarraí

3rd Aisling Nagle, Bronagh Griffin, Elke Downes, Jenny Kearney, Lily Richardson, Muireann McMahon, Orla Vaughan, Shona Brody, Rithim an Chláir - Céim Óir (Plain Set), An Clár

 

44B Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (12-15)

1st Ailish Marrinan, Aoife Ferguson, Cora Griffin, Ella Nagle, Emma Hassett, Emma Linnane, Grace Fennell, Roisin Dunphy, CCÉ, Inis Cathaigh - St Mary's HFL (Plain Set), An Clár

2nd Abbie McGuire, Alison Pigott, Andrea Counihan, Aoibhe O'Sullivan, Ciara Foley, Cliona Doolan, Rebecca O'Leary, Sadbh O'Halloran, CCÉ, Kilcummin, Corballa Set, Ciarraí

3rd Áine O'Sullivan, Aisling Gallagher, Angelina Kenny, Ciara O'Donoghue, Dara Lisa McCarthy, Jess O'Sullivan, Lauren Carey, Síofra Brosnan, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Lauren, Clare Orange and Green, Ciarraí

 

44C Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (15-18)

1st Alannah Doyle, Amy Flavin, Aoibhe Hehir, Aoife Martin, Caragh Killeen, Eimear Troy, Emma Kelly, Emma Nagle, CCÉ, Inis Cathaigh - St Mary's HFL (Plain Set), An Clár

2nd Aoife O'Donoghue, Ciara O'Donoghue, Grace O'Connor, Isabel Waters, Laura Fleming, Lauren Carey, Róisín O'Sullivan, Tegan O'Sullivan, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Clare Orange and Green, Ciarraí

3rd Aisling Kelly, Aisling Moroney, Andrea Browne, Aoife Carey, Éabha O'Malley, Isabelle Vaughan, Jennifer Collins, Lucy Shaughnessy, Rithim an Chláir (Ballykeale Set), An Clár

 

44D Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (O18)

1st Áine Brosnan, Anna O'Connor, Clodagh Murphy, Erin Holland, Shola Koschan, Shona Murphy, Siona Moynihan, Máireád Mangan, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Clare Orange and Green, Ciarraí

2nd Amy Flavin, Ciara O'Sullivan, Amy Sexton, Emma Fennell, Lauren Haugh, Maggie Smith, Nadine Pender, Tara Malone, CCÉ, Inis Cathaigh - St Mary's HFL (Caledonian Set), An Clár

3rd Aoife Clifford, Caroline Houlihan, Evonne Diggins, Jacinta McCarthy, Martina Lawless, Michelle Diggin, Sandra Caffrey, Sandra Naughton, CCÉ, Causeway, Williamstown Set

 

45A Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (Faoi 12)

1st Ciara Callinan, Darragh O'Gorman, Diarmuid Garry, Grace Fennell, James Downes, Odhran Crowley, Rachel Townsend, Simone Considine, CCÉ, Inis Cathaigh - St John's HFL ( Plain Set), An Clár

2nd Aidan Hickey, Aisling Gallagher, Éabha McCarthy, Eoin Brosnan, Laura O'Sullivan, Maedbh O'Brien, Oran Lynch, Sophie O'Shea, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Caledonian Set, Ciarraí

3rd Ava O' Sullivan, Colm Fleming, Donnacha O'Callaghan, Ella Kate Pigott, Elena O' Riordan, Faye O'Connor, Ian Condon, Michael O'Connor, CCÉ, Kilcummin, Colm, Sliabh Luachra, Ciarraí

 

 

45B Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (12-15)

1st Áine O'Sullivan, Ciara O'Donoghue, Colm O'Connor, Dara Lisa McCarthy, Darragh Brosnan, Diarmuid O'Donovan, Lauren Carey, Oisín O'Sullivan, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Lakyle Set, Ciarraí

2nd Aisling Kelly, Aoibhe Murphy, Cian Moroney, Cillian Nagle, Jayden Murray, Jimmy Kelly, Niamh Collins, Olivia Cizmarova, Rithim an Chláir - Ceim Óir (Plain Set), An Clár

3rd Ailish Marrinan, Grace Fennell, Declan Kelly, Ella Nagle, Jullian Linnane, Liam Casey, Roisin Dunphy, Sean Fennell, CCÉ, Inis Cathaigh - St John's HFL ( Plain Set), An Clár

 

45C Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (15-18)

1st Aoife O'Donoghue, Cian Lynch, Darragh Brosnan, Diarmuid O'Donovan, Isabel Waters, Laura Fleming, Pádraic Moynihan, Tegan O'Sullivan, CCÉ, Cill Áirne, Spa, Lakyle Set, Ciarraí

2nd Éabha O'Malley, Eoin O'Leary, Evan Roberts, Isabelle Vaughan, James Downes, Jennifer Collins, Lucy Shaughnessy, Nathan Downes, Rithim an Chláir (Plain Set), An Clár

3rd Katie Lavin, Ciara Ferguson, Conor Fennell, Jack McCarthy, Jack Moloney, Lauren Haugh, Lauren O'Flaherty, Oisin Sexton, CCÉ, Inis Cathaigh - St John's HFL ( Plain Set), An Clár

 

45D Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (O18)

1st Aisling Moroney, Barry O'Gorman, Christopher Hanrahan, Éabha O'Malley, Eugene Donnellan, Isabelle Vaughan, Orlaith Reidy, Shane Reidy, Rithim an Chláir (Plain Set), An Clár

2nd Cathal Killeen, Conor Fennell, Amy Sexton, Emma Fennell, Eoin Killeen, Fergal Guinnane, Lauren Haugh, Maggie Smith, CCÉ, Inis Cathaigh - St John's HFL ( Plain Set), An Clár

3rd Ciara Moynihan, Cillian Hickey, Joe Rudden, Leona Browne, Mary Oliver, Michael O'Donoghue, Conor Coffey, Treasa O'Sullivan, CCÉ, Cill Áirne, Abbeycross, Plain Set, Ciarraí

 

46F Rince Leathsheit Measctha / Half Set, Mixed (Faoi 18)

1st Aaron Buckley, Gavin Cronin, Maeve O'Connor, Sarah Pigott, CCÉ, Kilcummin, Kildownet Set, Ciarraí

2nd Cian Moroney, Éabha O'Malley, Isabelle Vaughan, Nathan Downes, Rithim an Chláir - Realt na Mara (Lough Graney Half Set), An Clár

3rd Éabha Rudden, Jack Rudden, Kate Rudden, Ronan Fahy, CCÉ, Cill Áirne, Abbeycross, Kate, Kildownet Set, Ciarraí

 

46D Rince Leathsheit Measctha / Half Set, Mixed (O18)

1st Aisling O'Connor, Conor Coffey, Niamh McSweeney, Patrick O'Callaghan, CCÉ, Kilcummin, Kildownet Set, Ciarraí

2nd Aisling Moroney, Christopher Hanrahan, Orlaith Reidy, Shane Reidy, Rithim an Chláir (Jack Canny Half Set), Ar Clár

3rd Cillian Hickey, Joe Rudden, Mary Oliver, Treasa O'Sullivan, CCÉ, Cill Áirne, Abbeycross, Cillian, Kildownet Set, Ciarraí

 

47L Rince Seit, Measctha, Os cionn 35 / Full Set, Mixed, O35 (O35)

1st Ailish Lorrigan, Brian Cooney, Francie Daly, Joe Keane, Marie Kellegher, Mary Daly, Maura Falsey, Tom Cuddihy, Lissycasey - Rincóirí an Chláir (Caledonian Set), An Clár

2nd Ann Marie Hickey, David O'Riordan, Margaret Twomey, Marie O'Callaghan, Marie O'Donovan, Philip O'Connor, Seamus McMahon, Timmy O'Sullivan, CCÉ, Kilcummin, Bonane Set, Ciarraí

 

48A Rince ar an Sean-Nós (Faoi 12)

1st Jayden Murray, Mullagh, An Clár

2nd Sarah Gleeson, CCÉ, Loughmore, Tiobraid Árann

3rd Sinéad Marsh, CCÉ, Kilfenora, An Clár

 

48B Rince ar an Sean-Nós (12-15)

1st Gavin Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Seán de Búrca, CCÉ, Cill Shléibhe, Tiobraid Árann

3rd Tadhg Ó Caoimh, CCÉ, Cr na Coradh, An Clár

 

48C Rince ar an Sean-Nós (15-18)

1st Kai O'Sullivan, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Conor Fennell, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Andrea Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

48D Rince ar an Sean-Nós (O18)

1st Eoin Killeen, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

2nd Seán Browne, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Emma Fennell, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

 

49G Comhrá Gaeilge (Faoi 9)

Q Abbie Ní Shúilleabháin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Sally Duggan, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

Q Laoise Ní Chonchúir, CCÉ, Baile Núis, Corcaigh

Q Mairéad Ní Cheallacháin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Emma Ní Dheargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

49H Comhrá Gaeilge (9-11)

Q Mícheál Ó Laoire, CCÉ, Cora Finne, An Clár

Q Áine Déiseach, CCÉ, Cloch na gCoillte, Corcaigh

Q Aisling Ní Cheallacháin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Eloise Ní Mhurchú, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

Q Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

49I Comhrá Gaeilge (11-13)

Q Anna Ni Dhálaigh, CCÉ, Cr na hInse, An Clár

Q Dáithí Ó Laoire, CCÉ, Cora Finne, An Clár

Q Siún Morrissey, CCÉ, Dúglas, Corcaigh

Q Luisne Déiseach, CCÉ, Cloch na gCoillte, Corcaigh

Q Rachel Dowd, CCÉ, Ormond, Tiobraid Árann

 

49J Comhrá Gaeilge (13-15)

Q Finín Ó Conaill, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Tadhg Ó Laoire, CCÉ, Cora Finne, An Clár

Q Gráinne de Grás Colbaird, CCÉ, Pheig Uí Riain, Luimneach

Q Lia Ní Shiúrtán, CCÉ, Garraí Eóin, Luimneach

Q Eimear Ní Chonchúir, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

49K Comhrá Gaeilge (15-18)

Q Aodhagán Ó Ríordáin, CCÉ, Lachtaín Naofa, Corcaigh

Q Rachel Ní Dhálaigh, CCÉ, Cr na hInse, An Clár

Q Sinéad Ni Dhúlaing, CCÉ, Cr na hInse, An Clár

Q Sadhbh Ní Shúirtáin, CCÉ, Garraí Eóin, Luimneach

Q Treasa de Grás Colbaird, CCÉ, Pheig Uí Riain, Luimneach

 

50A Storytelling (Faoi 12)

1st Rian Gleeson, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Sean Ó Buitiméir, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

 

50B Storytelling (12-15)

1st Kelly-Anne Ní Bhuitiméir, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

2nd Dylan Corry, CCÉ, Inis Cathaigh, An Clár

3rd Katy O'Donovan, CCÉ, Cloch na gCoillte, Corcaigh

 

50C Storytelling (15-18)

1st Muiris Ó Buitiméir, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

 

50D Storytelling (O18)

1st Andrias Stack, Ennistymon, An Clár

2nd Dick Beamish, CCÉ, Niall Ó Cathasaigh Baile 'n Chollaigh, Corcaigh

3rd Sean Ó Chinnseamháin, CCÉ, Dúnmaonmhuí, Corcaigh

 

51A Scéalaíocht (Faoi 12)

1st Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Áine Ní Dhubhlainn, CCÉ, Craobh Thrá Lí, Ciarraí

3rd Evanne Ní Chéirín, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

 

51B Scéalaíocht (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

51C Scéalaíocht (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

 

51D Scéalaíocht (O18)

1st Andrias Stack, Ennistymon, An Clár